Elektryczne hulajnogi Bolt na minuty

Hulajnogi marki Bolt pojawiły się na ulicach Wrocławia. To kolejna firma, która uruchamia we Wrocławiu wypożyczalnię elektrycznych jednośladów.

https://bolt.eu/img/scooters-fleets-mobile.jpg

Do tej pory ze znakiem Bolt po Wrocławiu jeździły taksówki, od dzisiaj w aplikacji i na ulicach pojawiły się również hulajnogi. Wszyscy, którzy jeszcze nie mają aplikacji Bolt, mogą ją pobrać z Google Play (Android) lub App Store (iOS). Firma na starcie, w ramach akcji Bohaterowie Nie Płacą, oddaje swoje pojazdy bezpłatnie pracownikom szpitali i laboratoriów.

Odblokowanie elektrycznej hulajnogi kosztuje 2 zł, a każda minuta jazdy 0,60 zł. Po zakończonym przejeździe, pojazd należy zaparkować w bezpiecznym miejscu, najlepiej w pobliżu stojaka na rowery lub w obszarze zaznaczonym na mapie w aplikacji. Wszystkie jednoślady Bolt wyposażone są we wbudowane urządzenia śledzące GPS, które dostarczają danych o miejscach odbioru i parkowania, a także pozwolą zespołowi firmy na co dzień zadbać o bezpieczeństwo lokalnej społeczności.

Jednoślady Bolt zostały też wyposażone w dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa - tryb początkujący stworzony z myślą o użytkownikach korzystających z hulajnogi pierwszy raz, który ogranicza prędkość do 15 km/h oraz możliwość dostosowania maksymalnej prędkości jazdy do obowiązujących lokalnie przepisów.

Comments powered by CComment