Będą loty z Wrocławia do Marsylii

Od 1 kwietnia 2024 ruszają bezpośrednie połączenia lotnicze Wrocławia z Marsylią. Na Lazurowe Wybrzeże polecimy liniami Ryanair.

Będzie nowe połączenie pociągiem do Wiednia

W grudniu ma ruszyć nowe połączenie kolejowe z Polski do Austrii - informuje rynek-kolejowy.pl. Pociąg Eurocity Danubius będzie kursował na trasie Wrocław-Wiedeń.

Będą bezpośrednie loty z Wrocławia do Seulu

Od listopada startują bezpośrednie loty z Wrocławia do Seulu. Pasażerowie do stolicy Korei Południowej polecą najnowocześniejszym samolotem świata - Boeingiem 787-8 Dreamliner. Loty zaplanowano raz w tygodniu, w piątki.

Z Wrocławia polecimy do Lizbony i Agadir

Lizbona i Agadir to dwie nowości, które pojawią się w zimowym rozkładzie lotów Portu Lotniczego Wrocław. Pasażerowie polecą do stolicy Portugalii i do marokańskiego kurortu liniami Ryanair. Przewoźnik już uruchomił sprzedaż biletów. 

ryanair plane

Z Wrocławia do Helsinek nowymi fińskimi liniami lotniczymi

Finnair, jedna z pięciu najdłużej operujących linii lotniczych na świecie, będzie latać z Wrocławia. Stolica Dolnego Śląska to czwarte miasto w Polsce, z którego polecimy na lotnisko Helsinki-Vantaa, a stamtąd dalej do Azji czy Ameryki. Pierwsze loty wystartują w kwietniu 2024 roku, a przewoźnik już uruchomił sprzedaż biletów.

Strona 1 z 13