Budowa Alei Wielkiej Wyspy: 22 i 23 kwietnia objazdy na Biskupinie

W weekend (22 i 23 kwietnia) zamknięte będzie skrzyżowanie Alei Wielkie Wyspy (AWW)  z ulicami Wróblewskiego i Olszewskiego. Wykonawca musi wykonać ostatnie drogowe prace na skrzyżowaniu.

Powiększ obraz: Objazd związany z budową Alei Wielkiej Wyspy

W weekend kierowcy muszą pogodzić się z objazdami. Zmierzając od centrum skręcamy w ul. Tramwajową, jedziemy Dembowskiego, następnie fragmentem AWW dojeżdżamy do ul. Olszewskiego.

W przeciwnym kierunku z ul. Olszewskiego skręcamy w ul. Spółdzielczą, następnie w Dembowskiego, którą dojeżdżamy do ul. Tramwajowej, a z niej wjeżdżamy w ul. Wróblewskiego.

Ruch lokalny po ul. Olszewskiego będzie możliwy od wschodu do ul. Kazimierskiej, a od zachodu do ul. Pugeta. W poniedziałkowy poranek dojazd do pracy będzie możliwy już bez tych utrudnień.

Dla pasażerów korzystających z komunikacji tramwajowej nic się nie zmienia. Objazdy będą jednak dotyczyć autobusów nocnych 253 i 255 kursujących z soboty na niedzielę. Korzystać będą z takiej samej drogi, co samochody. Oznacza to, że jadąc do centrum pominą przystanki „Piramowicza” i „Chełmońskiego”, a 255 przystanek „Spółdzielcza”. Z niedzieli na poniedziałek wrócą na stałe trasy.

  • Odsłon: 245

Comments powered by CComment