Nowości od Wizz Aira: Walencja i Malaga

Linie lotnicze Wizz Air jesienią uruchomią dwa nowe kierunki z wrocławskiego lotniska. Pasażerowie będą mogli polecieć do Walencji i Malagi. 

Rejsy dla każdego kierunku będą odbywać się trzy razy w tygodniu. Pierwszy samolot do Walencji wystartuje 30 października, a loty będą odbywać się trzy razy w tygodniu – w poniedziałki, środy i piątki. Podróż potrwa nieco ponad trzy godziny.

Drugą nowością w jesiennym rozkładzie lotów jest Malaga – popularny kurort na Costa del Sol. Nowe połączenie Wizz Air uzupełni ofertę przewoźnika Ryanair, który w letnim rozkładzie oferuje jeden lot tygodniowo, a w sezonie jesiennym zwiększy tę liczbę do trzech. Pierwsze rejsy do Malagi Wizz Air uruchomi 31 października. Pasażerowie będą mogli polecieć tam we wtorki, czwartki i soboty, a podróż potrwa niecałe cztery godziny.

Walencja i Malaga są nowościami w jesiennym rozkładzie lotów, który zostanie ogłoszony pod koniec października. Obecnie pasażerowie z Wrocławia mają do wyboru blisko 90 kierunków z letniej oferty: m.in. ok. 60 połączeń niskokosztowych, w tym trzy nowości Brindisi, Sofia i Porto oraz prawie 30 połączeń czarterowych.

Comments powered by CComment