Będą loty z Wrocławia do Splitu

Od czerwca rusza połączenia lotnicze z Wrocławia do Splitu, które uruchamia tania linia lotnicza Wizz Air. Można już rezerwować bilety.

Pierwszy lot z Wrocławia do Splitu zaplanowano 20 czerwca. Loty będą realizowane raz w tygodniu – w niedzielę: wylot z Wrocławia o godzinie 17.30, lądowanie w Splicie o godz. 19.10; wylot ze Splitu o godz. 19.50, lądowanie we Wrocławiu o godz. 21.30.

W systemie rezerwacyjnym online przewoźnika są dostępne bilety. Na sierpniowe loty można znaleźć bilety w cenie od 129 za podróż w jedną stronę. – Latem Polacy na nowo odkrywali Chorwację. Był to bardzo popularny kierunek. Wiele osób pojechało tam na wakacje samochodem. W tym roku, z uwagi na nowe połączenie lotnicze, Chorwacja może być jeszcze bardziej zachęcająca – przewiduje Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

Letni rozkład lotów zacznie obowiązywać pod koniec marca. Obecnie w planie są takie kierunki od tanich linii lotniczych jak m.in. Alicante, Malaga, Teneryfa, Girona pod Barceloną, Faro, Palermo, Neapol, Kreta, Larnaka, Bari, Burgas, Londyn, Oslo, Kijów, Zadar i Split. Rozkład uzupełnią połączenia od przewoźników sieciowych oraz kierunki czarterowe.

Comments powered by CComment