908 | Linia strefowa Rozkład ważny od: 29.10.2011 | ||||
DWORZEC NADODRZE » PSARY | PSARY » DWORZEC NADODRZE | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » | Główna | PSARY | » » » |
---|---|---|---|---|---|
Trzebnicka | Trzebnicka | » » » | Sułowska | Widawa | » » » |
Żmigrodzka | Broniewskiego | » » » | Sułowska | Polanowicka | » » » |
Żmigrodzka | Kamieńskiego | » » » | Żmigrodzka | ROD Pod Morwami | » » » |
Żmigrodzka | Kępińska | » » » | Sułowska | Lekarska | » » » |
Żmigrodzka | Wrozamet | » » » | Żmigrodzka | Żmigrodzka (Obwodnica) | » » » |
Żmigrodzka | MARINO | » » » | Żmigrodzka | MARINO | » » » |
Żmigrodzka | Żmigrodzka (Obwodnica) | » » » | Żmigrodzka | Wrozamet | » » » |
Sułowska | Lekarska | » » » | Żmigrodzka | Kępińska | » » » |
Żmigrodzka | ROD Pod Morwami | » » » | Żmigrodzka | Kamieńskiego | » » » |
Sułowska | Sułowska (Rondo) | » » » | Żmigrodzka | Broniewskiego | » » » |
Sułowska | Polanowicka | » » » | Trzebnicka | Trzebnicka | » » » |
Sułowska | Widawa | » » » | pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Główna | PSARY | » » » |
DWORZEC NADODRZE » SZYMANÓW | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Lotnicza | Szymanów - skrzyż. | » » » |
---|
SZYMANÓW » DWORZEC NADODRZE | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Lotnicza | SZYMANÓW | » » » |
---|---|---|
Lotnicza | Szymanów - skrzyż. | » » » |
Główna | PSARY | » » » |