4 | Linia normalna Rozkład ważny od: 31.03.2012 | ||||
OPORÓW » BISKUPIN | BISKUPIN » OPORÓW | ||||
Trasa | Przystanek | Przesiadki | Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pętla | OPORÓW | » » » | pętla | BISKUPIN | » » » |
---|---|---|---|---|---|
Grabiszyńska | GRABISZYŃSKA (Cmentarz) | » » » | Olszewskiego | Spółdzielcza | » » » |
Grabiszyńska | Fiołkowa | » » » | Olszewskiego | Piramowicza | » » » |
Grabiszyńska | FAT | » » » | Olszewskiego | Chełmońskiego | » » » |
Grabiszyńska | Hutmen | » » » | Wróblewskiego | Tramwajowa | » » » |
Grabiszyńska | Bzowa | » » » | Wróblewskiego | ZOO | » » » |
Grabiszyńska | Fadroma | » » » | Wróblewskiego | Hala Stulecia | » » » |
Grabiszyńska | Stalowa | » » » | Curie-Skłodowskiej | Kliniki | » » » |
Grabiszyńska | Pereca | » » » | Rondo Reagana | PL. GRUNWALDZKI | » » » |
Grabiszyńska | Grabiszyńska | » » » | pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » |
Grabiszyńska | pl. Legionów | » » » | pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » |
Sądowa | Podwale | » » » | Oławska | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » |
Kazimierza Wlk. | Świdnicka | » » » | Kazimierza Wlk. | Świdnicka | » » » |
Oławska | GALERIA DOMINIKAŃSKA | » » » | Sądowa | pl. Legionów | » » » |
pl. Powstańców Warszawy | Urząd Wojewódzki | » » » | Grabiszyńska | Grabiszyńska | » » » |
pl. Grunwaldzki | most Grunwaldzki | » » » | Grabiszyńska | Pereca | » » » |
Rondo Reagana | PL. GRUNWALDZKI | » » » | Grabiszyńska | Stalowa | » » » |
Curie-Skłodowskiej | Kliniki | » » » | Grabiszyńska | Fadroma | » » » |
Wróblewskiego | Hala Stulecia | » » » | Grabiszyńska | Bzowa | » » » |
Wróblewskiego | ZOO | » » » | Grabiszyńska | Hutmen | » » » |
Wróblewskiego | Tramwajowa | » » » | Grabiszyńska | FAT | » » » |
Olszewskiego | Chełmońskiego | » » » | Grabiszyńska | Fiołkowa | » » » |
Olszewskiego | Piramowicza | » » » | Grabiszyńska | GRABISZYŃSKA (Cmentarz) | » » » |
Olszewskiego | Spółdzielcza | » » » | pętla | OPORÓW | » » » |
pętla | BISKUPIN | » » » |
Zajezdnia DĄBIE » OPORÓW | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Wróblewskiego | Zajezdnia DĄBIE | » » » |
---|
OPORÓW » Zajezdnia GAJ | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Piłsudskiego | Arkady | » » » |
---|---|---|
Borowska | DWORZEC AUTOBUSOWY | » » » |
Borowska | Dyrekcyjna | » » » |
Ślężna | Sanocka | » » » |
Ślężna | Uniwersytet Ekonomiczny | » » » |
KLECINA » OPORÓW | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
pętla | KLECINA | » » » |
---|---|---|
Przyjaźni | Sąsiedzka | » » » |
Przyjaźni | Braterska | » » » |
Przyjaźni | Przyjaźni | » » » |
Karkonoska | Radio i Telewizja | » » » |
Karkonoska | KRZYKI | » » » |
Powstańców Śl. | Orla | » » » |
Powstańców Śl. | Jastrzębia | » » » |
Powstańców Śl. | HALLERA | » » » |
Hallera | Gajowicka | » » » |
Hallera | Mielecka | » » » |
Hallera | Ojca Beyzyma | » » » |
Hallera | Aleja Pracy | » » » |
Hallera | FAT | » » » |
OPORÓW » Zajezdnia BOREK | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Hallera | FAT | » » » |
---|---|---|
Hallera | Aleja Pracy | » » » |
Hallera | Ojca Beyzyma | » » » |
Hallera | Mielecka | » » » |
Hallera | Gajowicka | » » » |
Hallera | HALLERA | » » » |
Powstańców Śl. | Jastrzębia | » » » |
Powstańców Śl. | Orla | » » » |
Zajezdnia BOREK » OPORÓW | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Powstańców Śl. | Zajezdnia BOREK | » » » |
---|---|---|
Powstańców Śl. | Orla | » » » |
Powstańców Śl. | Jastrzębia | » » » |
Powstańców Śl. | HALLERA | » » » |
Hallera | Gajowicka | » » » |
Hallera | Mielecka | » » » |
Hallera | Ojca Beyzyma | » » » |
Hallera | Aleja Pracy | » » » |
Hallera | FAT | » » » |
Zajezdnia OŁBIN » BISKUPIN | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Słowiańska | Zajezdnia OŁBIN | » » » |
---|---|---|
Słowiańska | Słowiańska | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Chrobrego | Paulińska | » » » |
Drobnera | Dubois | » » » |
Grodzka | Uniwersytet | » » » |
Kazimierza Wlk. | Rynek | » » » |
OPORÓW » Zajezdnia OŁBIN | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Szewska | Oławska | » » » |
---|---|---|
Szewska | Wita Stwosza | » » » |
Szewska | Uniwersytecka | » » » |
Drobnera | Dubois | » » » |
Chrobrego | Paulińska | » » » |
pl. Powstańców Wielkopolskich | DWORZEC NADODRZE | » » » |
Słowiańska | Słowiańska | » » » |
Zajezdnia GAJ » OPORÓW | ||
Trasa | Przystanek | Przesiadki |
Kamienna | Zajezdnia GAJ | » » » |
---|---|---|
Kamienna | Uniwersytet Ekonomiczny | » » » |
Ślężna | Sanocka | » » » |
Borowska | DWORZEC AUTOBUSOWY | » » » |
Stawowa | DWORZEC GŁ. PKP | » » » |
Piłsudskiego | Arkady | » » » |
Piłsudskiego | pl. Legionów | » » » |