Kolejny etap przebudowy ulicy Pomorskiej

Rozpoczyna się kolejny etap przebudowy ulicy Pomorskiej na skrzyżowaniu z ulicą Cybulskiego. Od 29 stycznia 2022 roku (sobota) planowane jest wprowadzenie zmiany tras linii autobusowych K, 132, 142 oraz kursów nocnych linii 257.

Autobusy linii K, 142 i 257, jadące od strony Rynku w kierunku Różanki, zostaną skierowane objazdem od mostu Uniwersyteckiego przez ul. Drobnera, Łokietka, Chrobrego i pl. Powstańców Wielkopolskich do pl. Staszica z pominięciem przystanku "Pomorska" przy skrzyżowaniu ul. Pomorskiej i Dubois.

Na trasie objazdu, autobusy ww. linii dodatkowo zatrzymają się na przystanku "Dubois" przy ulicy Drobnera, "Paulińska" przy placu świętego Macieja oraz "Dworzec Nadodrze", który zlokalizowany jest przy ulicy plac Staszica na wysokości Parku Staszica obok kiosku LOTTO.

Natomiast autobusy linii 132, jadące od strony Rynku w kierunku Karłowic, zostaną skierowane objazdem od mostu Uniwersyteckiego przez ulicę Drobnera, Łokietka, Chrobrego do placu Powstańców Wielkopolskich z pominięciem przystanku "Pomorska".

Na trasie objazdu, autobusy linii 132 dodatkowo zatrzymają się na przystanku "Dubois" przy ulicy Drobnera oraz "Paulińska" przy placu świętego Macieja.

W kierunku przeciwnym autobusy linii K, 132, 142 oraz kursy nocne linii 257 będą kursowały bez zmian.

Źródło: wroclaw.pl

Comments powered by CComment