Wymiana nawierzchni na części skrzyżowania ulic Powstańców Śląskich, Hallera i Wiśniowej

Na najbliższe dwa weekendy zaplanowano wykonanie szybkiego remontu nawierzchni wybranych fragmentów jezdni na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich, Hallera i Wiśniowej.

Zakres prac na części skrzyżowania ulic Powstańców Śląskich, Hallera i Wiśniowej, mat. ZDiUM we Wrocławiu

W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu kołowym, prace będą realizowane w trybie weekendowym – od piątkowych wieczorów do nocy z niedzieli na poniedziałek. W tygodniu przejazd przez skrzyżowanie będzie się odbywał normalnie.

Aby zminimalizować utrudnienia w ruchu kołowym, prace drogowe polegające na zerwaniu starej oraz ułożeniu nowej nawierzchni będą prowadzone wyłącznie w cyklach weekendowych. W tygodniu ruch kołowy przez skrzyżowanie będzie się odbywał normalnie.

  • Faza I od godz. 22:00 w piątek 25 listopada do nocy z 27/28 listopada, prace po wschodniej stronie skrzyżowania (jezdnia Powstańców Śląskich prowadząca ruch do centrum, po stronie alei Wiśniowej).
  • Faza II od godz. 22:00 w piątek 2 grudnia do nocy z 4/5 grudnia, prace po zachodniej stronie skrzyżowania (jezdnia Powstańców Śląskich prowadząca ruch do Karkonoskiej, po stronie ul. Hallera).

Wszystkie prace drogowe powinny zakończyć się jeszcze w grudniu br., podczas pierwszego weekendu, przy wystąpieniu odpowiednich warunków atmosferycznych.

Roboty wykona firma Pro – Tra Building za kwotę 902 241, 90 zł.

  • Odsłon: 267

Comments powered by CComment